Letní tábor - ZTRACENÁ EXPEDICE 2021

ZTRACENÁ EXPEDICE 2021
Základní informace
Místo konání: Základna ASGARD u obce Roseč
Pořadatel: AZIMUT
Web pořadatele: www.azimut8.eu/index.php?stranka=clanek&navigace=&kategorie=3&id=47
Zaměření: Hledání Ztracené expedice
Popis činnosti: Outdoorová hra
Informace o táboře
Cena za osobu: 2400,- Kč
Věk dítěte: 10 až 88 let
Termín tábora: 31.07.2021 - 07.08.2021
Kapacita tábora: 50 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Vl. Kubát
Telefon: 606644101
Email: info@azimut8.eu

Popis letního tábora

ZTRACENÁ EXPEDICE 2021

Dobrodružná mise týmů v kombinaci únikové a survivalové akce,

kde úspěchu dosáhnou jen silní a stateční.

Je vám 10 a víc a chtěli byste si vyzkoušet svoji šikovnost, kreativitu, fyzickou i psychickou odolnost? Chtěli byste poznat nové kamarády a máte schopnost týmové spolupráce? Jste rodina a děti už nebaví běžné tábory? Nebo parta kamarádů a chtěli byste vědět, jaká je síla vašeho přátelství?

Pak je tábor „ZTRACENÁ EXPEDICE“ – zasazený do krásné přírody jihočeských lesů, skal a rybníků – ta pravá mise plná dobrodružství právě pro vás!                                                                            

Zpráva agentury Azimut Press:

„Při pátrání po starověkých památkách v džungli chráněného parku Boň-Třesko, se náhle, beze stopy a za velmi podivných okolností, ztratila expedice badatele Edgara Woodmana. Před svým zmizením stihla expedice vyslat smluvený nouzový signál značící přepadení. Je velmi pravděpodobné, že byli napadeni buď domorodci, nebo nějakým ozbrojeným komandem, které v této oblasti působí.

Z vylupování archeologických lokalit se stal velmi výnosný obchod. Lupiči rarit jsou bezohlední. Rabují zejména prastaré hrobky a ročně tak mizí v soukromých sbírkách úžasné kulturní poklady. Lupičská komanda i obchodníci jsou schopni jít za ziskem přes mrtvoly.

Správa parku nemá bohužel dostatečné prostředky k záchranné expedici, a tak se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc.

Vzhledem k rozlehlosti nepřehlednosti terénu i místním „divokým“ podmínkám bylo rozhodnuto do oblasti vyslat několik nezávislých týmů.  

Hledají se dobrodruzi ve dvou kategoriích:

A.    Rodinné týmy – tým je složen ze 4 až 6 členů. V týmu vždy musí převažovat děti ve věku od 10 do 15 let a členem musí být minimálně jeden dospělí. Základem týmu musí být minimálně dva přímí příbuzní, kteří mohou být doplněni vzdálenějšími příbuznými nebo kamarády či druhou rodinou.

B.    Kamarádské týmy – tým je čtyřčlenný. Je složen zcela volně z kamarádů ve věku od 15 do 20 let. Týmy mohou být chlapecké či dívčí, také však libovolně smíšené. 

Pro přípravu a výcvik byli zajištěni specialisté, kteří nejprve v základním táboře co nejlépe připraví záchranné skupiny na podmínky přežití v drsné džungli a obrany proti útokům nepřátel. Poté se komanda vydají na misi k záchraně ztracené expedice. 

V národním parku Boň-Třesko jsou nejen rozličná archeologická naleziště, ale i různí obyvatelé džungle. Kdo z nich jsou zločinci a kdo ochránci? Kdo chrání, nebo kdo naopak krade bohatství této oblasti?

Tým, který najde ztracenou expedici a podaří se mu zachránit některého z členů, případně ještě dokončit jejich úkol, získá významné uznání i nevšední odměnu, a bude mu nabídnuta další dlouhodobá spolupráce v Hlavním štábu Správy parku.“

TERMÍN: 31. července až 7. srpna. 2021 (sobota až sobota)

MÍSTO: Výcviková základna ASGARD – rybník Březina u obce Roseč, okres Jindřichův Hradec. Pro více informací o základně navštivte www. azimut8.eu nebo naše facebookové stránky https://www.facebook.com/asgard8

UBYTOVÁNÍ: Zpočátku v podsadových stanech, v průběhu mise pak ve volné přírodě.

VYBAVENÍ: Vlastní vybavení si vezmou účastníci dle seznamu – speciální vybavení bude bezplatně zapůjčeno na místě.

STRAVA: Účastníkům budou poskytnuty potraviny i tekutiny pro plnou penzi po celou dobu pobytu.

CENA: Pro účastníka do 15 let 3.200, – Kč do 18 let 3.400, – Kč nad 18 let 3.600, – Kč

V ceně je zahrnuto stravování a pitný režim, ubytování, technický a odborný dozor, technické zabezpečení a režie, ceny a diplomy.

PROGRAM:

Všichni začínají misi na výcvikové základně se základním vybavením. Po zahájení probíhá intenzivní výcvik a technická a odborná příprava na záchrannou misi.  V této části je možno, dle úspěchů týmů i jednotlivců, vylepšovat svoji výzbroj a výstroj. Následují jednodenní průzkumné akce, které vyvrcholí hlavní misí – záchranou ztracené expedice. Naše hra se zaměřuje na spolupráci všech hráčů, a to dokonce tím způsobem, že není ani možné hru dokončit, pokud se všichni členové týmu nezapojí, což ji dělá odlišnou od klasických únikových her. Z těchto důvodů také nemůže hrát pouze jeden člověk, ani dvojice nebo trojice.

Tábor je podobný některým reality show, ale není vyřazovací a v případě zdravotních problémů, nebo nedostatku sil je vždy možno přejít do odpočinkového prázdninového programu. Jen těm skutečně nejlepším a nejsilnějším se podaří proniknout do srdce džungle a zachránit ztracenou expedici.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu info@azimut8.eu nebo na telefonním čísle 606 644 101. Těšíme se na Vaši účast a doufáme, že si pro svůj letní teambuilding zvolíte právě náš tábor.

Uzávěrka přihlášek: pátek 2. 7. 2021, nebo v případě naplnění kapacity 50 osob