Letní tábor - Vodnické prázdniny

Vodnické prázdniny
Základní informace
Místo konání: statek Výštice a jihočeská řeka
Pořadatel: Země nezeme o.s.
Web pořadatele: www.zeme-nezeme.cz
Zaměření: Pátrání po vodních lidech
Popis činnosti: Pobytový a vodácký tábor
Informace o táboře
Cena za osobu: 5500,- Kč
Věk dítěte: 10 až 14 let
Termín tábora: 09.08.2015 - 16.08.2015
Kapacita tábora: 20 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Marcel Pudich
Telefon: 774297220
Email: pudiska@volny.cz

Popis letního tábora

Vodní lidé jsou mezinárodně organizovaná skupina žijící na celé planetě a jejich počet se odhaduje na 4% populace. Vypadají úplně stejně jako lidé, jen jsou schopni dýchat vodu. Jsou převážně studenty oborů souvisejících s vodou a uplatňují se pak v podobných zaměstnáních (vodovody, kanalizace, rybníkářství, vodohospodářské odbory ministerstev…). Zvyky a obyčeje vodních lidí jsou na ústupu, zejména mladá generace přebírá moderní způsob života.

Nebudeme nikoho topit, přijeďte se dozvědět více o vodnících do kraje plného rybníků a okolo matky našich řek. Zjistíte, jak vysoký máte aquagen a co vše tudíž dokážete…

Účastnický poplatek 5.500,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, třídenní vodácké putování po Vltavě, návštěvu tajemných historických památek – vstupné, dopravu v průběhu tábora, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček – stravování 5x denně, pitný režim, pojištění, dopravu Zvole (Praha) – Výštice a zpět. Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (3.000,- Kč + 2.500,- Kč)