Letní tábor - Tábor pro rodiče s dětmi – Z Pohádky do pohádky 2018

Tábor pro rodiče s dětmi - Z Pohádky do pohádky 2018
Základní informace
Místo konání: Základna ASGARD - Roseč u J. Hradce
Pořadatel: AZIMUT
Web pořadatele: www.azimut8.eu
Zaměření: LETOPISY NARNIE - Lev, Čarodějnice a Skříň ...
Popis činnosti: V dalším roce pohádkových táborů se tentokrát přeneseme do světa fantazie a prožijeme příběh „LETOPISY NARNIE LEV, ČARODĚJNICE A SKŘÍŇ“ Pojďme se vydat společně se čtyřmi sourozenci Petrem Zuzanou, Edmundem a Lucinkou do fantastického světa podivuhodné země NARNIE, kde zvířata mají lidské vlastnosti a mluví lidskými hlasy. Pojďme jim pomoci při boji se zlou Bílou čarodějnicí. Pojďte se setkat se lvem Aslanem a a dalšími postavami tohoto úžasného světa. PROGRAM: Pro děti i rodiče jsou připraveny hry a soutěže, které mají za cíl pobavit a odreagovat rodiče od práce a jiných povinností, seznámit se s novými lidmi. ☺společné aktivity ☺individuální programy ☺možnost výběru činnosti ☺poznání se navzájem „trochu jinak“ ☺upevnění rodinných vazeb Program je koncipován do jednotlivých denních bloků tak aby se v průběhu dne vystřídaly různě pojaté aktivity: 1) rodiče hrají společně s dětmi připravenou hru (například hledají diamanty v tajemném lese) 2) děti hrají hru, ve které rodiče jsou spoluorganizátory (například rodič přestrojený za Minotaura, či Najádu je na stanovišti Pohádkové stezky s úkolem) 3) děti hrají s vedoucími v oddílech připravenou hru organizátory (např. kuličkiáda) a rodiče mají zcela volno, při kterém buď lenoší, nebo se zabaví nějakou společnou rodičovskou aktivitou (volejbal, vyjedou si na lodích, opalují se atp.) 4) děti s rodiči mají zcela volný společný program (využijí nabídky táborových sportovišť a zábav - stolní hry, softball, badminton, výtvarné činnosti, na vodu na kánoi,...nebo společně jdou třeba na houby, jedou na výlet...) Vzhledem k rozdílnému věku se do večerního programového bloku připravují jen nabídkové aktivity (například Pohádková stezka odvahy, opékání buřtů a zpívání...atp.) Samozřejmě, že všechny programy jsou nabídkové a jestliže se jich nechcete zúčastnit, nemusíte. Mimo to jsou nabídkově některé programy jen pro dospělé zpravidla ve večerních hodinách po uložení dětí.
Informace o táboře
Cena za osobu: 2100,- Kč
Věk dítěte: 4 až 10 let
Termín tábora: 25.08.2018 - 01.09.2018
Kapacita tábora: 60 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Vladimír Kubát
Telefon: 606644101
Email: info@azimut8.eu

Popis letního tábora

V dalším roce pohádkových táborů se tentokrát přeneseme do světa fantazie a prožijeme příběh „LETOPISY NARNIE LEV, ČARODĚJNICE A SKŘÍŇ“

Pojďme se vydat společně se čtyřmi sourozenci Petrem Zuzanou, Edmundem a Lucinkou do fantastického světa podivuhodné země NARNIE, kde zvířata mají lidské vlastnosti a mluví lidskými hlasy. Pojďme jim pomoci při boji se zlou Bílou čarodějnicí.

Pojďte se setkat se lvem Aslanem a dalšími postavami tohoto úžasného světa.

PROGRAM:

Pro děti i rodiče jsou připraveny hry a soutěže, které mají za cíl pobavit a odreagovat rodiče od práce a jiných povinností, seznámit se s novými lidmi.

☺společné aktivity ☺individuální programy ☺možnost výběru činnosti

☺poznání se navzájem „trochu jinak“ ☺upevnění rodinných vazeb

Program je koncipován do jednotlivých denních bloků tak aby se v průběhu dne vystřídaly různě pojaté aktivity:

1) rodiče hrají společně s dětmi připravenou hru (například hledají diamanty v tajemném lese)

2) děti hrají hru, ve které rodiče jsou spoluorganizátory (například rodič přestrojený za Minotaura, či Najádu je na stanovišti Pohádkové stezky s úkolem)

3) děti hrají s vedoucími v oddílech připravenou hru organizátory (např. kuličkiáda) a rodiče mají zcela volno, při kterém buď lenoší, nebo se zabaví nějakou společnou rodičovskou aktivitou (volejbal, vyjedou si na lodích, opalují se atp.)

4) děti s rodiči mají zcela volný společný program (využijí nabídky táborových sportovišť a zábav –  stolní hry, softball, badminton, výtvarné činnosti, na vodu na kánoi,…nebo společně jdou třeba na houby, jedou na výlet…) Vzhledem k rozdílnému věku se do večerního programového bloku připravují jen nabídkové aktivity (například Pohádková stezka odvahy, opékání buřtů a zpívání…atp.)   Samozřejmě, že všechny programy jsou nabídkové a jestliže se jich nechcete zúčastnit, nemusíte.

Mimo to jsou nabídkově některé programy jen pro dospělé zpravidla ve večerních hodinách po uložení dětí.

Typ objektu: Velký zálesácký srub, Táborová základna

Areál nabízí: řadu možností ke sportovnímu vyžití (fotbal, badminton, volejbal, nohejbal, ringo, petanque, koupání), i široké spektrum doplňkových služeb: zápůjčky sportovního vybavení, lodě (pramice a kanoe) a pádla.

V přízemí srubu je jídelna, vybavená kuchyň, salonek (štáb) pro cca 20 osob, sociální zařízení se sprchami s teplou vodou.

Ubytování: 56 osob v podsadových stanech.

Dále je možno ubytovat minimálně 20 osob ve dvou menších pokojích formou turistické ubytovny (palandy s molitanovými matracemi bez lůžkovin).

Sportovní a herní vybavení:

Míče, Petangue, síť, vybavení na stolní tenis, síť na hřiště, basebalová pálka, vzduchovky, fotbalové hřiště s brankami, badminton a spousta dalších sportovních a herních pomůcek

Lodní park tvoří jak bezpečné pramice, tak i kánoe

Termín tábora je: sobota 25. srpna až sobota 1. září 2018

Účastníci: rodiče s dětmi od 4 do 10 let

Místo: Roseč u Jindřichova Hradce – na břehu rozměrného rybníka Březina

Ubytování: stany s podsadou, nebo pro menší děti v zálesáckém srubu

Strava: pro děti 5x denně, pro rodiče 4 x denně

Cena tábora:      *dítě do 6 let  2.100,-Kč               * dítě do 8 let  2.300,- Kč

* dítě do 10 let  2.500,- Kč          * dospělí  3.100,- Kč

Zázemí tábora tvoří rozsáhlý zálesácký srub (jídelna, sprchy s teplou vodou, herna, kafé bar).