Letní tábor - RASPENAVA

RASPENAVA
Základní informace
Místo konání: RASPENAVA Liberecký kraj
Pořadatel: POHODÁŘI VSKH
Web pořadatele: pohodari.vskh.cz
Zaměření: Jizerské toulky
Popis činnosti: turistika, příroda
Informace o táboře
Cena za osobu: 3 990,- Kč
Věk dítěte: 6 až 26 let
Termín tábora: 29.06.2013 - 05.07.2013
Kapacita tábora: 20 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: ROMANA BOČKOVÁ
Telefon: +420 724 410 286
Email: tabory.pohodari@seznam.cz

Popis letního tábora

Integrovaný vícedenní pobyt jak pro zdravé tak handicapované děti a mládež je určen pro ty, kterří mají kladný vztah ke zvířatům a k přírodě vůbec. Hlavní náplní je pěší turistika s cílem vytvářet a posilovat pozitivní vztah účastníků k přírodě, svému okolí. Jak se k přírodě a svému okolí chovat a především najít si své místo ve společnosti. Tematické hry, tábornické dovednosti, soutěže, výlety, prohlídky měst a památek rekreační i sportovní vyžití. Po celou dobu akce je přítomno doprovodné vozidlo. Aktivity jsou určeny jak handicapovaným, tak zdravým dětem a mládeži od 6 do 26 let.

Ubytování            REKREAČNÍ A SPORTOVNÍ AREÁL V RASPENAVĚ
lokalita s krásným okolím vhodným pro turistiku, rekreační i sportovní vyžití.
Rekreační areál leží skoro uprostřed města Raspenavy, mezi házenkářským a fotbalovým hřištěm. Součástí areálu je koupaliště, hřiště na beachvolleyball, bufet s rychlým občerstvením. Pro různá sportovní soustředění je k dispozici sportovní hala, házenkářské hřiště s umělým trávníkem, nebo fotbalové hřiště.
Ubytování ve  dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, společenská místnost, jídelna a zařízená kuchyňka, sprchy, umývárna, WC.

Strava
5x denně
v den nástupu začínáme odpolední svačinou, poslední den tábora končíme také odpolední svačinou

V ceně je zahrnuto ubytování, doprava na místo určení z Českých Budějovic, strava a další provozní náklady. Vstupy do kulturních památek nejsou v ceně. Účastníci jsou pojištěni.
Po celou dobu akce je přítomno doprovodné vozidlo.

Město Raspenava se nachází ve Frýdlantském výběžku na severu Čech v okrese Liberec. Rozkládá se ve Frýdlantské pahorkatině, tvořící severozápadní podhůří Jizerských hor, přibližně 3 až 6 km jihovýchodně od Frýdlantu v Čechách. Městem protékají říčka Smědá, Lomnice, Sloupský potok a Libverdský potok. Nadmořská výška katastru se pohybuje od 320 do 800 m. V nedalekém okolí je možné navštívit řadu historických památek a různé kulturní zajímavosti. V okolí lze navštívit zajímavá města, například Hejnice, Lázně Libverda, Frýdlant nebo Liberec. Krásu Jizerských hor lze obdivovat prostřednictvím značených turistických a cykloturistických tras.

Pobyt je realizován při minimální účasti 6-ti osob.

Změna vyhrazena.

www.pohodari.vskh.cz                    www.pohodarivskh.webnode.cz