Letní tábor - Cesta na jižní pól

Cesta na jižní pól
Základní informace
Místo konání: Dálava
Pořadatel: Mark2 Corporation Czech a.s.
Web pořadatele: www.m2c.eu/letni-detsky-tabor-2015.html
Zaměření: Cesta na jižní pól
Popis činnosti: Všeobecný programm, sportovní a zábavné soutěže na hřišti, v lese a v klubovně, celotáborová hra, výlety do okolí.
Informace o táboře
Cena za osobu: 4290,- Kč
Věk dítěte: 7 až 15 let
Termín tábora: 25.07.2015 - 08.08.2015
Kapacita tábora: 50 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Marcela Novotná
Telefon: 724002785
Email: m.novotna@m2c.eu

Popis letního tábora

Letošní celotáborová hra má název „Cesta na jižní pól“, dále na děti čekají hry a soutěže na hřišti, v lese či klubovně, např. lesní kros, navigace, písmenkový závod, vybíjená, ringo, štafetové závody, soutěž Viléma Tella, střelba ze vzduchovky, Morseovka a mnoho dalších. Nebude chybět diskotéka, táborový oheň, divadelní představení, noční hry, hledání pokladu, olympiáda, karneval, nocleh pod širákem, bobřík mlčení.
Nebude chybět letní kino, soutěž v úklidu stanů. V průběhu tábora děti za všechny své aktivity, např. vítězství v soutěžích, pomoc v kuchyni, atp., získávají známé „pikobody“, za které si na konci tábora budou moci vybrat odměnu na závěr tábora.

Na programu budou také výlety do okolí tábora, podíváme se do Benešova nad Černou, na Černou přehradu, do Kaplice a autobusem pojedeme do Hluboké nad Vltavou, kde nás čeká komentovaná večerní prohlídka zoologické zahrady.

Také se budeme těšit na návštěvy zaměstnanců z společnosti M2C, kteří budou mít pro děti připravený zajímavý program, např. vystoupení kouzelníka, bojové umění, orientační závod,… Stejně jako v minulém roce budeme mít po celou dobu tábora k dispozici trampolínu a nafukovací hrady. Na konci tábora všichni účastníci dostanou DVD s fotografiemi a videozáznamy pořízenými na táboře.