Letní tábor - Cesta kolem světa

Cesta kolem světa
Základní informace
Místo konání: LT Pávek
Pořadatel: 29.Pávkovský spolek
Web pořadatele: https://www.facebook.com/29Pavek
Zaměření: Cesta kolem světa
Popis činnosti: Celotáborová hra, příroda, turistika, sport, lodě
Informace o táboře
Cena za osobu: 3400,- Kč
Věk dítěte: 7 až 14 let
Termín tábora: 16.07.2016 - 30.07.2016
Kapacita tábora: 50 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: David Prokeš
Telefon: 775687221
Email: dave.proky@seznam.cz

Popis letního tábora

29. Pávkovský spolek

Jsme dobrovolný nezávislý neziskový subjekt složený z proškolených vedoucích a instruktorů. Pořádáme letní tábor, víkendové výpravy a jednodenní výlety.

LETNÍ TÁBOR

Vyvrcholením celoroční dobrovolné činnosti je dětský tábor Pávek, který je určen pro děti školního věku. Tábořiště leží v CHKOTřeboňsko uprostřed lesů, na břehu řeky Nežárky. Děti spí po dvou ve stanech na postelích. Strava je připravovaná 5krát denně, ale v případě hladu se vždy něco najde! Je zajištěn celodenní pitný režim. Ráno, večer a před každým jídlem je vyhrazen prostor pro hygienu, děti se myjí pod tekoucí vodou. Na táboře je školený zdravotník a všichni pracovníci mají kurz první pomoci. Každý rok je pro děti připravená celotáborová hra s bohatým programem.

Letos je čeká Cesta kolem světa, kde se budou moci seznámit s různými kulturami a zajímavostmi ze světa. Vždy je zajištěn program pro hezké počasí i pro nepřízeň. Za deště se máme kam schovat a kde usušit mokré věci. Mimo program mají děti možnost využít sportovní hřiště, pinpongový stůl nebo si půjčit jiné hry. Naučí se zde i tábornické dovednosti – číst v mapě, co znamená azimut, luštit šifry… Do programu jsou zařazeny různorodé hry, sportovní i tvůrčí činnosti. Večer společně sedíme u táborového ohně, hrajeme na kytary. Pokud přeje počasí, koupeme se v řece a dle stavu vody je možno i řeku splout na lodích. Hlavní je ale poznat nové kamarády a užít si spoustu legrace!

Pokud dosud nevíš, co o prázdninách podniknout, máš jedinečnou možnost se k nám přidat!

Hledáme kluky a holky ve věku od 7 do 14 let.