Letní tábor - Zvířata kolem nás

Zvířata kolem nás
Základní informace
Místo konání: Baby club Šikulka, České Budějovice
Pořadatel: Baby club Šikulka, z.s.
Web pořadatele: www.sikulka.com
Zaměření:
Popis činnosti: Všichni jsme rádi v přírodě a všichni milujeme zvířátka. Naši táborníci projdou v tomto týdnu stezku plnou zvířátek, která mohou vídat okolo sebe nejčastěji při procházkách lesem či u babičky na vesnici. Prstem po mapě se ale vydáme i daleko za hranice naší země. Představíme některá zvířata z Afriky, Asie, Ameriky nebo Antarktidy. Pohyb a čerstvý vzduch je samozřejmostí. K táboru samozřejmě patří koupání v našem krytém bazénu, dovádění na zahradě nebo v třípatrové herně, dva celodenní výlety a relaxace v solno-jodové jeskyni.
Informace o táboře
Cena za osobu: 1950,- Kč
Věk dítěte: 4 až 12 let
Termín tábora: 14.08.2017 - 18.08.2017
Kapacita tábora: 60 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Silvie Bláhová
Telefon: 387312000
Email: marketing@sikulka.com

Popis letního tábora

 

Všichni jsme rádi v přírodě a všichni milujeme zvířátka. Naši táborníci projdou v tomto týdnu stezku plnou zvířátek, která mohou vídat okolo sebe nejčastěji při procházkách lesem či u babičky na vesnici. Prstem po mapě se ale vydáme i daleko za hranice naší země. Představíme některá zvířata z Afriky, Asie, Ameriky nebo Antarktidy. Pohyb a čerstvý vzduch je samozřejmostí.

 

K táboru samozřejmě patří koupání v našem krytém bazénu, dovádění na zahradě nebo v třípatrové herně, dva celodenní výlety a relaxace v solno-jodové jeskyni.