Letní tábor - Zázraky a tajemství přírody

Tábor je již obsazen Letní tábor - Zázraky a tajemství přírody
Základní informace
Místo konání: statek Výštice
Pořadatel: Země nezemě o.s.
Web pořadatele: www.zeme-nezeme.cz
Popis činnosti: vše co víte a hlavně nevíte o přírodě kolem nás
Informace o táboře
Cena za osobu: 4900,- Kč
Věk dítěte: 8 až 15 let
Termín tábora: 26.07.2015 - 02.08.2015
Kapacita tábora: 18 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Iva Pudichová
Telefon: 775963325
Email: pudiska@volny.cz

Popis letního tábora

Ať už se podíváme kamkoliv kolem nás, všude něco roste, žije a pobíhá. Pár rostlin či živočichů je dobře viditelných, ale většina z nich se před námi dobře schovává, maskuje, uniká a my ani nevíme, že kolem nás žijí. Velmi často ani nevíme, k čemu jsou, co dělají a jak se vůbec jmenují…

Podíváme se na běžné rostliny či živočichy, ale také na živočichy skryté, vzácné a běžně těžko viditelné. Čeká vás mnoho zajímavých faktů, her na pochopení přírodních vztahů, odchytů živočichů, přírodních i chemických reakcí, zajímavých rostlin či vaše vlastní výzkumná činnost. Kdo ví, třeba objevíme i nový druh živočicha či rostliny….

Účastnický poplatek 4.900,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček – stravování 5x denně, pitný režim, pojištění, dopravu Praha – Výštice a zpět. Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.900,- Kč)