Letní tábor - Westernový tábor Zvůle 2022

Westernový tábor Zvůle 2022
Základní informace
Místo konání: Zvůle - Česká Kanada
Pořadatel: LEDETA, z. ú.
Web pořadatele: www.taboryzvule.cz/
Zaměření: Divoký západ, westernové ježdění, zlatá horečka
Popis činnosti: Výuka westernového ježdění na koních, příroda, dobrodružno-akční program
Informace o táboře
Cena za osobu: 6900,- Kč
Věk dítěte: 6 až 15 let
Termín tábora: 20.08.2022 - 30.08.2022
Kapacita tábora: 80 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: JUDr. Libor Hrubý, Bc. Hana Hrubá
Telefon: 702124205
Email: taboryzvule@email.cz

Popis letního tábora

Milé děti a vážení rodiče,

z dětí se stanou během několika okamžiků praví a nefalšovaní kovbojové, kteří se musí naučit zacházet nejenom s lasem a bičem, ale musí zvládat i všechny ostatní činnosti, které skuteční kovbojové museli znát, a to zejména naučit se rozumět svému nejlepšímu kamarádovi – koni.

Pro děti je na celou dobu pobytu připraven bohatý westernový program, výuka jízdy na koni a zažijí dny plné soutěží, dobrodružství a nevšedních zážitků a ti nejlepší z nich zkrotí i našeho elektrického býka. V předešlých letech naše děti shlédly např. ukázky rytířského turnaje na koních s dřevci, ukázky kaskadérského vystoupení na koni, ukázky drezúry koní či vozatajství, noční ohňovou show atp. I pro letošní rok máme pro děti připravenou řadu hodnotných a nezapomenutelných zážitků, které se samozřejmě liší od těch předešlých a jsou přinejmenším neméně atraktivní. Děti se zde naučí rovněž střelbě z luku, či házení nožem nebo sekerou. Výjimkou nebude ani výuka zálesáckých dovedností, anatomie a výstroje koně a nebudou chybět ani celotáborové hry plné dobrodružství s akčními prvky a překvapením, některé z nich se budou konat ve skrytu noci. Všechny soutěže budou každý den na slavnostních nástupech vyhodnocovány a děti budou odměňovány diplomy a hodnotnými věcnými cenami. Jedná se o dětskou zotavovací akci, která má mnohaletou tradici a je velice oblíbená zejména pro každodenní fyzický kontakt, práci a jízdu na koni.
Určeno pro děti od 6ti do 15ti let.

Westernový tábor Zvůle 2022 se koná od 20. 08. 2022 do 30. 08. 2022.

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE O PLATBĚ ZDE

Cena za jednoho účastníka zahrnuje ubytování, stravu 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře), pitný režim po celý den i noc, zdravotní zabezpečení, režijní náklady atd. a činí 6.900,- Kč.

NEPŘEHLÉDNĚTE MOŽNOST SLEVY! Poskytujeme sourozenecké slevy ve výši 350,- Kč a 550,- Kč. Sleva ve výši 350,- Kč je jednorázová pro dva sourozence a je poskytována z celkové částky za dva sourozence. Sleva ve výši 550,- Kč je jednorázová pro tři a více sourozenců a je poskytována z celkové částky za všechny sourozence. Kritériem pro získání této slevy je totožná adresa trvalého pobytu sourozenců doložená potvrzením od příslušného správního orgánu odboru evidence obyvatel, které bude vydáno rodičům na základě jejich žádosti na počkání. Originál potvrzení prosím zašlete společně se závaznou přihláškou.

Pokud Vás nabídka námi pořádaného Westernového tábora Zvůle 2022 zaujala a uvažujete o přihlášení Vašeho dítěte, doporučujeme s tímto z důvodu značného zájmu a omezené kapacity neotálet a přihlásit jej co nejdříve.

Westernový tábor Zvůle 2022 provozuje společnost
LEDETA, z. ú.
Fáberova 345
391 65 Bechyně

tel.: +420 702 124 205
e‑mail: taboryzvule(zavináč)email.cz.

Těšíme se setkání s Vámi na Westernovém táboře Zvůle 2022.