Letní tábor - Výprava Petra Pana

Výprava Petra Pana
Základní informace
Místo konání: Statek Výštice
Pořadatel: Země-nezemě, z.s.
Web pořadatele: www.zeme-nezeme.cz
Zaměření: Za druhopu hvězdou doprava a pak rovně až do rána
Popis činnosti: Nová výprava Petra Pana
Informace o táboře
Cena za osobu: 4950,- Kč
Věk dítěte: 6 až 12 let
Termín tábora: 02.08.2020 - 09.08.2020
Kapacita tábora: 28 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Iva Pudichová
Telefon: 775963325
Email: pudiska@volny.cz

Popis letního tábora

Slyšeli jste někdy o kouzelné Zemi Nezemi?

Slyšeli jste o Petru Panovi, o chlapci, který nikdy nechce vyrůst?

Slyšeli jste o Ztraceňátkách? O dětech, které vypadly z kočárků, a když se o ně do tří dnů nikdo nepřihlásil, odletěly do Země Nezemě, kde s Petrem Panem prožívají spoustu dobrodružství. Kluků je tam ale více, protože holčičky jsou prý tak chytré, že z kočárků nevypadávají.

Slyšeli jste o víle Zvoněnce, kapitánu Hákovi a jeho bandě pirátů, kteří v Zemi Nezemi žijí?

Poslední zprávy, které přinesla víla Zvoněnka, říkají,  že se pirátský kapitán Hák  pokouší škodit a ovládnout  tuhle kouzelnou Zemi. Je potřeba mnoha čistých dětských srdcí, která by pomohla Petru Panovi přivést zbloudilé a zákeřné piráty zpět na cestu Dobra.  Tak, aby se zase všem dobře a bezpečně žilo.

Poleťte společně s Petrem Panem a Zvoněnkou za dobrodružstvím přes rozzářenou oblohu do kouzelné Země Nezemě, kde neplatí dospělácká pravidla. Kde budeme objevovat místa a stvoření, která nejsou jinde k vidění. Kde potkáme mořské panny, indiány i krokodýla, co spolkl budík. Pojďte pomoci zachránit Dobro v Zemi Nezemi!

Tábor pro nejmenší děti, které se v bezpečném prostředí učí být bez rodičů.

Účastnický poplatek 4.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček – stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava je vlastní nebo organizovaná linkovým autobusem (cenu jízdenky hradí účastník individuálně). Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.950,- Kč)