Letní tábor - Tvořivý příměstský tábor Za pokladem Paní vod

Tvořivý příměstský tábor Za pokladem Paní vod
Základní informace
Místo konání: Universum v Kostce, České Budějovice
Pořadatel: Universum v Kostce
Web pořadatele: www.universumcb.cz
Zaměření: Za pokladem Paní vod aneb Putování s kapkou života
Popis činnosti: macramé, origami lodě, drátkování, malování, pedig, tvoření z recyklovaných materiálů, hry a soutěže
Informace o táboře
Cena za osobu: 3100,- Kč
Věk dítěte: 6 až 16 let
Termín tábora: 18.07.2022 - 22.07.2022
Kapacita tábora: 15 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Andrea Procházková
Telefon: 721240851
Email: info@universumcb.cz

Popis letního tábora

Tvořivý příměstský tábor Za pokladem Paní vod aneb Putování s kapkou života je určen pro děti ve věku od 6 do 16 let. Základnu máme přímo v centru Českých Budějovic a o bohatý program se postarají zkušené vedoucí.

Vydejte se s námi poznat vodní říši a pomoci Paní vod naplnit zásobárnu vody ve vyprahlém kraji. Slunce praží tak, až země vysychá a Paní vod potřebuje i Tvoji pomoc, aby zachránila život v suchem sužovaném kraji. Při této záchranné misi budeš mít možnost poznat vodní říši v jejím plném rozsahu, užiješ si spoustu zábavy a her a hlavně tvoření.

Co nás čeká? Plno tvoření jako např. macramé, papírový pedig, origami lodě, drátkování, neobvyklé techniky malování, tvoření z recyklovaných materiálů, spoustu her, hledání pokladu, celodenní výlet s plavbou na lodi a mnoho dalšího.

Cena: 3.100 Kč za osobu. Cena zahrnuje 3x denně jídlo (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina), celodenní pitný režim, každý den program od 8 do 17 hodin, celodenní výlet do ZOO s plavnou na lodi, veškerý materiál, odměny a ceny.

Pro více informací sledujte naše webové stránky www.universumcb.cz, Facebook: Universum v Kostce, nebo své dotazy směřujte na email: info@universumcb.cz nebo tel. 721 240 851.

Těšíme se na vás!

Přiložené soubory