Letní tábor - Tábor rodičů s dětmi STOPY XAPATANU

Tábor rodičů s dětmi STOPY XAPATANU
Základní informace
Místo konání: Základna ASGARD
Pořadatel: AZIMUT
Web pořadatele: https://www.azimut8.eu/clanek/3/65/stopy-xapatanu.html
Zaměření: Stopy Xapatanu
Popis činnosti: Tábor rodičů s dětmi - Klasický tábor
Informace o táboře
Cena za osobu: 3500,- Kč
Věk dítěte: 6 až 14 let
Termín tábora: 19.08.2023 - 26.08.2023
Kapacita tábora: 60 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Vladimír Kubát
Telefon: 606644101
Email: info@azimut8.eu

Popis letního tábora

STOPY XAPATANU

Rodinný dobrodružný tábor Pohádkářů v roce 2023

Tábor pro starší děti s rodiči, kdy se už nebudeme pohybovat v pohádkovém prostředí, ale užijeme si společné dobrodružství při řešení netradičních situací a úkolů.

Mise rodinných týmů \“STOPY XAPATANU“ chce prověřit vašeho týmového ducha, ale především by vás chtěla pobavit.

Na motivy kdysi velmi oblíbené TV soutěže STOPY XAPATANU se vydají rodinné týmy překonávat různé překážky na cestě podle mayské mapy, luštit tajemné symboly Olméků, bojovat s Amazonkami a Černými jezdci. Podaří se vám získat ten správný symbol XAPATANU. Zahajujeme konkurz na dobrodružné rodinné týmy. Tým je složen ze 3 až 5 členů. V týmu vždy musí převažovat děti ve věku od 6 do 14 let a členem musí být minimálně jeden dospělý. Tým může být složen i z několika rodin. Účastníci ve věku od 15 let mohou působit v týmu organizátorů. Tábor není vhodný pro účastníky ne zcela zdravotně způsobilé (včetně např. poruch pozornosti a řeči), nebo se specifickými stravovacími návyky (vegetariáni, bezlepkové diety atp.)

TERMÍN: 19. až 26. srpna 2023

MÍSTO: Táborová základna ASGARD

UBYTOVÁNÍ: Zpočátku v podsadových stanech, v průběhu mise pak i třeba ve volné přírodě.

VYBAVENÍ: Vlastní vybavení si vezmou účastníci dle seznamu – speciální vybavení bude bezplatně zapůjčeno na místě.

STRAVA: Účastníkům budou poskytnuty potraviny i tekutiny pro plnou penzi po celou dobu pobytu.

CENA: Pro účastníka do 10 let 3500, do 15 let 3800 nad 18 let 4500 Kč

PROGRAM

Rodinné týmy se budou snažit najít úkryty jednotlivých sošek a určení která je pro jejich tým tou správnou. Každé místo úkrytu sošky a růžici s indiciemi je buď spojeno s nějakým úkolem, nebo je chráněno strážci. Některá místa s úkoly budou veřejně známá od počátku hry a bude na ně možno vyrazit kdykoliv budou mít týmy čas a chuť a je možné se k nim vrátit opakovaně, pokud se je nepodaří hned splnit. Jiná budou vyhlašována na daný den a čas, k okamžitému splnění.

Hra se zaměřuje na spolupráci hráčů v týmu, a to dokonce tím způsobem, že v některých případech nebude možné misi splnit, pokud se nezapojí všichni členové týmu. Z těchto důvodů také nemůže hrát pouze jeden člověk, ani dvojice. Nechceme vás vylákat na drsnou survival akci ze které není úniku. Cílem je vás pobavit neotřelým způsobem, naučit vás něco nového pro pobyt v přírodě a o přírodě, ale také vás naučit i něco nového o vás samotných.

Tábor je vzdáleně podobný některým reality show, ale není vyřazovací a v případě zdravotních problémů, nedostatku sil, nebo nadšení je vždy možno přejít do odpočinkového prázdninového programu. Akce není myšlena jako konfrontační soutěž týmů. Měla by to být taková sonda do toho co zvládnete jako rodina. V celkovém pojetí této akce je ústřední snahou, aby nebylo výhodou, že jsem chlap se svaly jak Brno, nebo že jsem starší a zkušenější.  Výhodou by mělo být, že dokážeme být tým a kamarádi s dobrou náladou a optimismem.

Pro více informací nás případně kontaktujte na emailu info@azimut8.eu nebo na telefonním čísle 606 644 101. Těšíme se na Vaši účast a doufáme, že si pro svůj letní rodinný teambuilding zvolíte právě tento náš tábor.