Letní tábor - „PRINC A VEČERNICE“ – TÁBOR Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2017

"PRINC A VEČERNICE" - TÁBOR Z POHÁDKY DO POHÁDKY 2017
Základní informace
Místo konání: Základna ASGARD Roseč u J. Hradce
Pořadatel: AZIMUT
Zaměření: Na motivy pohádky PRINC A VEČERNICE
Popis činnosti: V dalším roce pohádkových táborů se tentokrát přeneseme do legendární filmové POHÁDKY „PRINC A VEČERNICE“ Společně a princem Velenem, Večernicí a jejími bratry Větrníkem, Měsíčníkem a Slunečníkem budete pátrat po třech Velenových sestrách. Procházet zkouškami vytrvalosti, odvahy a síly i charakteru. Bojovat se záludným čarodějem Mrakomorem a snad i vy si vysloužíte princeznu Večernici a uznání královského dvora. Jindy jako princezna Večernice budete pomáhat svým bratrům a princi Velenovi na jeho krušné cestě. A tak jako obvykle se také každý z vás – ať už dítě, nebo dospělý – občas sám stane nějakou pohádkovou postavou. PROGRAM: Pro děti i rodiče jsou připraveny hry a soutěže, které mají za cíl pobavit a odreagovat rodiče od práce a jiných povinností, seznámit se s novými lidmi. ☺společné aktivity ☺individuální programy ☺možnost výběru činnosti ☺poznání se navzájem „trochu jinak“ ☺upevnění rodinných vazeb Program je koncipován do jednotlivých denních bloků tak aby se v průběhu dne vystřídaly různě pojaté aktivity: 1) rodiče hrají společně s dětmi připravenou hru (například hledají diamanty v tajemném lese) 2) děti hrají hru, ve které rodiče jsou spoluorganizátory (například rodič přestrojený za čarodějnici je na stanovišti Pohádkové stezky s úkolem) 3) děti hrají s vedoucími v oddílech připravenou hru organizátory (např. kuličkiáda) a rodiče mají zcela volno, při kterém buď lenoší, nebo se zabaví nějakou společnou rodičovskou aktivitou (volejbal, vyjedou si na lodích, opalují se, atp.) 4) děti s rodiči mají zcela volný společný program (využijí nabídky táborových sportovišť a zábav - stolní hry, softball, badminton, výtvarné činnosti, na vodu na kánoi,...nebo společně jdou třeba na houby, jedou na výlet...) Vzhledem k rozdílnému věku se do večerního programového bloku připravují jen nabídkové aktivity (například Pohádková stezka odvahy, opékání buřtů a zpívání...atp.) Samozřejmě, že všechny programy jsou nabídkové a jestliže se jich nechcete zúčastnit, nemusíte. Mimo to jsou nabídkově některé programy jen pro dospělé zpravidla ve večerních hodinách po uložení dětí.
Informace o táboře
Cena za osobu: 2100,- Kč
Věk dítěte: 4 až 10 let
Termín tábora: 26.08.2017 - 02.09.2017
Kapacita tábora: 60 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Vladimír Kubát
Telefon: 606644101
Email: info@azimut8.eu

Popis letního tábora

Z POHÁDKY DO POHÁDKY – 2017

V dalším roce pohádkových táborů se tentokrát přeneseme do legendární filmové POHÁDKY

„PRINC A VEČERNICE“

Společně a princem Velenem, Večernicí a jejími bratry Větrníkem, Měsíčníkem a Slunečníkem budete pátrat po třech Velenových sestrách. Procházet zkouškami vytrvalosti, odvahy a síly i charakteru. Bojovat se záludným čarodějem Mrakomorem a snad i vy si vysloužíte princeznu Večernici a uznání královského dvora. Jindy jako princezna Večernice budete pomáhat svým bratrům a princi Velenovi na jeho krušné cestě.

A tak jako obvykle se také každý z vás – ať už dítě, nebo dospělý – občas sám stane nějakou pohádkovou postavou.

 

Termín tábora je: sobota 26. srpna až sobota 2. září 2017

 

Účastníci: rodiče s dětmi od 4 do 10 let

Místo: Roseč u Jindřichova Hradce – na břehu rozměrného rybníka Březina
Ubytování: stany s podsadou, nebo pro menší děti v zálesáckém srubu

Strava: pro děti 5x denně, pro rodiče 4 x denně
Cena tábora:        *dítě do 6 let  2.100,-Kč * dítě do 8 let  2.300,- Kč * dítě do 10 let  2.500,- Kč * dospělí  3.100,- Kč

Zázemí tábora tvoří rozsáhlý zálesácký srub (jídelna, sprchy s teplou vodou, herna, kafé bar).

PROGRAM:
Pro děti i rodiče jsou připraveny hry a soutěže, které mají za cíl pobavit a odreagovat rodiče od práce a jiných povinností, seznámit se s novými lidmi.

společné aktivity individuální programy možnost výběru činnosti
poznání se navzájem „trochu jinak“ upevnění rodinných vazeb

Program  je koncipován do jednotlivých denních bloků tak aby se v průběhu dne vystřídaly různě pojaté aktivity:

1) rodiče hrají společně s dětmi připravenou hru (například hledají diamanty v tajemném lese)

2) děti hrají hru, ve které rodiče jsou spoluorganizátory (například rodič přestrojený za čarodějnici je na stanovišti Pohádkové stezky s úkolem)

3) děti hrají s vedoucími v oddílech připravenou hru organizátory (např. kuličkiáda) a rodiče mají zcela volno, při kterém buď lenoší, nebo se zabaví nějakou společnou rodičovskou aktivitou (volejbal, vyjedou si na lodích, opalují se, atp.)

4) děti s rodiči mají zcela volný společný program (využijí nabídky táborových sportovišť a zábav –  stolní hry, softball, badminton, výtvarné činnosti, na vodu na kánoi,…nebo společně jdou třeba na houby, jedou na výlet…) Vzhledem k rozdílnému věku se do večerního programového bloku připravují jen nabídkové aktivity (například Pohádková stezka odvahy, opékání buřtů a zpívání…atp.)   Samozřejmě, že všechny programy jsou nabídkové a jestliže se jich nechcete zúčastnit, nemusíte.

Mimo to jsou nabídkově některé programy jen pro dospělé zpravidla ve večerních hodinách po uložení dětí.

Na tenhle tábor jezdí široká škála rodičů s dětmi.

Tedy jak ti nejmenší, tak ti starší a nejstarší. Pro každého se zde najde ten správný druh programu. Náš tábor není velkokapacitní monstrum, ale malý tábor pro maximálně 60 osob. Pro vaší zdárnou účast přitom není podstatné, jestli jste jen maminka či tatínek s dětmi, nebo celá rodina, či jiní příbuzní.