Letní tábor - Příměstský tábor Veselá věda České Budějovice

Příměstský tábor Veselá věda České Budějovice
Základní informace
Místo konání: Divadlo U Kapličky, Husova 45, České Budějovice - Pionýr z.s.
Pořadatel: Veselá věda tábory z.ú.
Web pořadatele: https://www.veselaveda.cz/
Popis činnosti: vědecký
Informace o táboře
Cena za osobu: 1950,- Kč
Věk dítěte: 6 až 12 let
Termín tábora: 19.07.2021 - 23.07.2021
Kapacita tábora: 20 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Markéta Smutná
Telefon: 702964493
Email: marketa@veselaveda.cz

Popis letního tábora

Potěšte své děti zábavným vědeckým táborem, kde zažijí plno zábavných vnitřních i venkovních pokusů, her, společných okamžiků s novými kamarády a výletů do přírody.

Příměstské tábory  s programem od 8:00 do 16:00 jsou určené pro děti od 6 do 12 let. Připojte se k řadě mladých badatelů, kteří od roku 2011 prošli našimi tábory, projektovými dny nebo kroužky.

Program je rozdělen na 4 dny badatelských pokusů a her, 1 den celodenní výlet s přírodní tématikou. Zábavné vědecké pokusy a různorodé experimenty uvnitř i venku. Budeme tvořit výrobky z přírodnin. V průběhu celého tábora budeme dělat i dlouhodobější pokusy, které s dětmi budeme pozorovat a vyhodnocovat celý týden. Každý den pohyb na čerstvém vzduchu, kde si zahrajeme pohybově zábavné hry. Každý rok nová metodika. Přihláška on-line na https://registrace.veselaveda.cz/tabor/?region=&city=&camp=

V loňských letech jsme prozkoumali, jak funguje lidské tělo, co se dá zkoumat v kuchyni a věnovali se živé i neživé přírodě. A co nás čeká letos? Můžete se těšit na zkoumání vody ve všech podobách  – Co voda dovede? Umí lámat světlo? Pohánět motory? Zaměříme se také na vzduch. Co, jak a proč se díky vzduchu pohybuje?  Dále se podíváme do kuchyně a okolí základny. Je vaření nuda nebo alchymie?  Kdo žije a co roste za humny? Co umí rostliny  a co se vědci naučili od zvířat?

Přiložené soubory