Letní tábor - Piráti na Pávku 2015

Piráti na Pávku 2015
Základní informace
Místo konání: LT Pávek - Novosedly nad Nežárkou
Pořadatel: Spolek Medvědí Šlápoty Tábor
Web pořadatele: www.sms-tabor.cz/
Zaměření: Piráti
Popis činnosti: Sportovní, naučné i výtvarné hry, výlet na kánoích, střelba ze vzduchovek, výlet do aquaparku, sportovní vyžití, noční hry, poznávání přírody, tábornické dovednosti..
Informace o táboře
Cena za osobu: 3200,- Kč
Věk dítěte: 6 až 15 let
Termín tábora: 01.08.2015 - 14.08.2015
Kapacita tábora: 40 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Radko Mikulenka
Telefon: 775263697
Email: sms.tabor@gmail.com

Popis letního tábora

Ahoj holky a kluci!

Léto 2015 se kvapem blíží a s ním i Pávek 2015! Pokud máte rádi zábavu a nebojíte se dobrodružství, tak jste srdečně zváni.

Bude to prímový, nudit se nebudem, protože na nudu čas nebude. Zahrajem si spoustu her, zapějeme super písničky, pojedeme se vykoupat do aquaparku, určitě stihnem zapálit pár táboráků, budeme objevovat přírodu kolem nás a poznáme nové kamarády.

Tábor se nachází v CHKO Třeboňsko u řeky Nežárky, v blízkosti (+/- 5km) je vesnice Novosedly nad Nežárkou, nebo zámek Jemčina.

Spíme ve stanech s podsadou, každý den máme pětkrát denně něco dobrého k jídlu (snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře) a pít můžeme celý den v připravených brutarech. Umývárku taky máme, nebo se můžem umýt v řece. Kolem nás jsou jenom louky a lesy, takže budem dýchat spoustu zdravého vzduchu. Starat se o nás budou vyškolení pracovníci, kteří jsou držiteli rekvalifikačních kurzů akreditovaných MŠMT (čti ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy). Kdybys měl ty, nebo mamka s taťkou nějaké dotazy, neváhej nás kontaktovat na našich stránkách a my ti rádi odpovíme.

A kdyby se ti u nás zalíbilo, budeme jenom rádi, když s námi pojedeš na tábor, nebo třeba jen na víkendovku, aby sis vyzkoušel, jaké to bude v létě.

Tak zátím čágo, tvůj Spolek Medvědí šlápoty!

P.S.: Najdeš nás i facebooku:
NOVÝ:

https://www.facebook.com/sms.tabor

STARÝ ( zde je více fotek a videí z let předešlých):

https://www.facebook.com/14pstabor