Letní tábor - Indiáni na Pávku

Indiáni na Pávku
Základní informace
Místo konání: LPT Pávek - Novosedly nad Nežárkou
Pořadatel: 14.pionýrská skupina Tábor
Web pořadatele: www.14pstabor.pionyr.cz
Zaměření: Všeobecně zaměřený tábor
Popis činnosti: Hry v rámci celotáborovky i mimo ní, výlet na kánoích, střelba ze vzduchovek, výlet do aquaparku, sportovní vyžití, noční hry
Informace o táboře
Cena za osobu: 3200,- Kč
Věk dítěte: 6 až 15 let
Termín tábora: 27.07.2013 - 09.08.2013
Kapacita tábora: 55 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Radko Mikulenka
Telefon: 775263697
Email: R.Mikulenka@seznam.cz

Popis letního tábora

Pávek 2013 se nám blíží a ty jsi srdečně zván/a!
Bude to prímový, nudit se nebudem, protože na nudu čas nebude.
Zahrajem si spoustu her, zapějeme super písničky, pojedeme se vykoupat do aquaparku, určitě stihnem zapálit pár táboráků a budem dělat další super věci. Tentokrát vše na téma Indiáni!

Tábor se nachází v CHKO Třeboňsko u řeky Nežárky, v blízkosti (+/- 5km) je vesnice Novosedly nad Nežárkou, nebo zámek Jemčina.


Spíme ve stanech s podsadou, každý den máme pětkrát denně něco dobrého k jídlu (snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře) a pít můžeme celý den v připravených brutarech. Umývárku taky máme, nebo se můžem umýt v řece. Kolem nás jsou jenom louky a lesy, takže budem dýchat spoustu zdravého vzduchu. Starat se o nás budou vyškolení pracovníci, kteří jsou držiteli rekvalifikačních kurzů akreditovaných MŠMT (čti ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy). Kdybys měl ty, nebo mamka s taťkou nějaké dotazy, neváhej nás kontaktovat na našich stránkách a my ti rádi odpovíme 🙂

A kdyby se ti u nás zalíbilo, budeme jenom rádi, když s námi pojedeš na tábor, nebo třeba jen na víkendovku, aby sis vyzkoušel, jaké to bude v létě.

Tak zátím čágo, tvoje čtrnáctka!

P.S.: Najdeš nás i na facebooku: https://www.facebook.com/14pstabor