Letní tábor - INDIÁNI NA PÁVKU 2014

INDIÁNI NA PÁVKU 2014
Základní informace
Místo konání: LT Pávek - Novosedly nad Nežárkou
Pořadatel: Spolek Medvědí šlápoty - Tábor
Web pořadatele: www.sms-tabor.cz
Zaměření: INDIÁNI
Popis činnosti: Hry v rámci celotáborovky i mimo ní, výlet na kánoích, střelba ze vzduchovek, výlet do aquaparku, sportovní vyžití, noční hry, poznávání přírody, tábornické dovednosti..
Informace o táboře
Cena za osobu: 3200,- Kč
Věk dítěte: 6 až 15 let
Termín tábora: 26.07.2014 - 08.08.2014
Kapacita tábora: 45 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Radko Mikulenka
Telefon: 775263697
Email: R.Mikulenka@seznam.cz

Popis letního tábora

Ahoj holky a kluci,
léto 2014 se kvapem blíží a s ním i Pávek 2014!

Pokud máte rádi zábavu a nebojíte se dobrodružství, tak jste srdečně zváni.

Letos strávíme 14 dní po boku indiánů převážně z kmene Siouxů, se Sedícím býkem budeme bojovat o posvátné Black Hills, střetneme se  s generálem Custerem a jeho Sedmou kavalérií..

Bude to prímový, nudit se nebudem, protože na nudu čas nebude.
Zahrajem si spoustu her, zapějeme super písničky, pojedeme se vykoupat do aquaparku, určitě stihnem zapálit pár táboráků, budeme objevovat přírodu kolem nás, poznáme nové kamarády a dozvíme se spousta věcí ze života prérijních indiánů..

Tábor se nachází v CHKO Třeboňsko u řeky Nežárky, v blízkosti (+/- 5km) je vesnice Novosedly nad Nežárkou, nebo zámek Jemčina.

Spíme ve stanech s podsadou, každý den máme pětkrát denně něco dobrého k jídlu (snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře) a pít můžeme celý den v připravených brutarech. Umývárku taky máme, nebo se můžem umýt v řece. Kolem nás jsou jenom louky a lesy, takže budem dýchat spoustu zdravého vzduchu. Starat se o nás budou vyškolení pracovníci, kteří jsou držiteli rekvalifikačních kurzů akreditovaných MŠMT (čti ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy). Kdybys měl ty, nebo mamka s taťkou nějaké dotazy, neváhej nás kontaktovat na našich stránkách a my ti rádi odpovíme \"\\":)\\"\"

A kdyby se ti u nás zalíbilo, budeme jenom rádi, když s námi pojedeš na tábor, nebo třeba jen na víkendovku, aby sis vyzkoušel, jaké to bude v létě.

Tak zátím čágo, tvůj Spolek Medvědí šlápoty!

P.S.: Najdeš nás i facebooku:
NOVÝ:
https://www.facebook.com/sms.tabor

STARÝ ( zde je více fotek a videí z let předešlých):
https://www.facebook.com/14pstabor