Letní tábor - Další případy detektiva Rychlíka

Letní tábor - Další případy detektiva Rychlíka
Základní informace
Místo konání: TZ Dálava
Pořadatel: M2.C Praha
Web pořadatele: www.m2c.eu/letni-detsky-tabor-2014-1404052833.html
Zaměření: Další případy detektiva Rychlíka
Popis činnosti: Celotáborová hra družstev s detektivní tématikou, sportovní i zábavné soutěže a závody na hřišti, na louce, lese, noční hry, hledání pokladu, olympiáda, karneval, nocleh pod širákem, hry a soutěže v klubovně, diskotéky, divadlo, ... Výlety do okolí tábora, Benešov nad Černou, Černá přehrada, Kaplice, zámek Hluboká n. V, nebude chybět návštěva specialistů z společnosti M2.C a.s.
Informace o táboře
Cena za osobu: 4200,- Kč
Věk dítěte: 7 až 15 let
Termín tábora: 27.07.2014 - 09.08.2014
Kapacita tábora: 55 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Marcel Novotná
Telefon: 724002785
Email: m.novotna@m2c.eu

Popis letního tábora

Ubytování dětí je zajištěno ve stanech s dřevěnou podsadou. V areálu je vybavená kuchyně, letní klubovna, k programu v případě nepříznivého počasí, dále umývárny, suché záchody a sprchy s průtokovým ohřívačem na propan-butan a ošetřovna s marodkou. Na základně je zavedena pitná voda z vlastní studny.

Program tábora bude všeobecný, základem bude celotáborová hra družstev s detektivní tématikou, tentokráte s názvem „Další případy detektiva Rychlíka“. Dále na děti čekají sportovní i zábavné soutěže a závody na hřišti, na louce, v nedalekém lese, noční hry, hledání pokladu, olympiáda, karneval, nocleh pod širákem, v případě nepříznivého počasí hry a soutěže v klubovně, diskotéky, divadlo, … V průběhu tábora děti za všechny své aktivity získávají „pikobody“, které budou platidlem na závěrečném tržišti. Nebudeme však jen v táboře, ale vyrazíme také na výlety do okolí tábora, pěšky vyrazíme do Benešova nad Černou a na Černou přehradu, autobusem pak do městečka Kaplice, kde v případě příznivého počasí navštívíme koupaliště, pojedeme na prohlídku zámku Hluboká n. V. Nebude chybět tradiční návštěva specialistů z společnosti M2.C a.s., kteří připraví orientační závod s úkoly a další program bude překvapení. Na konci tábora všichni účastníci dostanou DVD s pořízenými fotografiemi.