Letní tábor - Art camp

Art camp
Základní informace
Místo konání: Statek Výštice
Pořadatel: Země-nezemě, z.s.
Web pořadatele: www.zeme-nezeme.cz
Popis činnosti: Výtvarné techniky, malování, tanec, kreativita
Informace o táboře
Cena za osobu: 5948,- Kč
Věk dítěte: 6 až 18 let
Termín tábora: 11.07.2020 - 18.07.2020
Kapacita tábora: 15 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Iva Pudichová
Telefon: 775963325
Email: pudiska@volny.cz

Popis letního tábora

V několika galériích byly nedávno odhaleny padělky, které mnoha odborníkům zamotaly hlavy. K práci výtvarníků patří i schopnost rozeznat originál od kopie a plagiátu. A to také bude jedním z našich úkolů. Sestavit tým, kterému se podaří případ rozlousknout, padělatele odhalit a polapit.

Pojďte společně s námi zaťukat na dveře ateliérů a dílen významných umělců 19. a 20. století, jako byli Monet, Van Gogh, Picasso, Matisse či třeba Apoliinaire. Stejně jako oni, i my začneme od píky se zátiším, portrétem a malbou v plenéru. Použijeme řadu technik a vyzkoušíme také  akční umění, japonské origami či tvorbu dadaistické básně. Nebudeme, ale pouze sedět a tvořit. Necháme námi prostoupit umění ve všech formách – od výtvarného, přes literaturu až po hudbu s tancem. Nahlédneme do chodu galérie a sami si nakonec uspořádáme vlastní výstavu s vernisáží, jak se patří.

Účastnický poplatek 5.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, materiál k programům, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku účastníků, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček, stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava je vlastní nebo organizovaná linkovým autobusem (cenu jízdenky hradí účastník individuálně). Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (3.000,- Kč + 2.950,- Kč)