Letní tábor - Anglický příměstský tábor

Anglický příměstský tábor
Základní informace
Místo konání: Universum v Kostce, České Budějovice
Pořadatel: Universum v Kostce
Web pořadatele: www.universumcb.cz
Zaměření: Search for The Lost Atlantis (Hledání ztracené Atlantidy)
Popis činnosti: angličtina, hry, soutěže, výlet
Informace o táboře
Cena za osobu: 3100,- Kč
Věk dítěte: 6 až 16 let
Termín tábora: 15.08.2022 - 19.08.2022
Kapacita tábora: 15 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Andrea Procházková
Telefon: 721240851
Email: info@universumcb.cz

Popis letního tábora

Anglický letní příměstský tábor Hledání ztracené Atlantidy je pro každé zábavychtivé dítě se sklony k dobrodružství, bádání, luštění, pátrání a objevování ve věku 6-16 let.

Jsme malý tábor s kapacitou do 15 dětí, což nám umožňuje postavit táborové hry se znalostmi angličtiny na míru přihlášeným dětem.

Co nás čeká? Kromě angličtiny také spoustu her a dobrodružství. Zažijete s námi dobrodružnou výpravu za ztracenou Atlantidou obestřenou mýti a tajemstvími. Dokážeme společně obnovit její věhlas a slávu?  Bude to nelehký pátrací a bojový úkol, abychom i přes všechny kouzelné a nadlidské síly přemohli nepřátele a zasloužili se o znovuzískání samostatnosti mýtického kontinentu jménem Atlantida. Pomoz i ty najít a osvobodit toho pravého vládce, boha Poseidóna! 

Veškerý program bude zaměřený na procvičování a získávání nových znalostí z angličtiny, děje se tak přitom zábavnou formou pomocí her, luštění, soutěží, … Nezapomínáme ani na pohybové aktivity. Každý účastník si z našeho tábora odnese domů nejen nová slovíčka spojená s osobním prožitkem.

Cena: 3.100 Kč za osobu. Cena zahrnuje 3x denně jídlo (dopolední svačina, oběd, odpolední svačina), celodenní pitný režim, každý den program od 8 do 17 hodin, celodenní výlet, veškerý materiál, odměny a ceny.

Pro více informací sledujte naše webové stránky www.universumcb.cz, Facebook: Universum v Kostce, nebo své dotazy směřujte na email: info@universumcb.cz nebo tel. 721 240 851.