Tábořiště - ASGARD

  • Přídáno: 24.02.2016
  • Status: Schválený
ASGARD
Základní informace
Místo: Rybník Březina u obce Roseč u J. Hradce
Č. mapy KČT: 75
Vlastník: AZIMUT
www stránky: www.azimut8.eu
Termín využití a cena
Provoz: Celoročně
Osoba/den: 120,- Kč

Kontaktní údaje

Jméno: Vladimír Kubát
Telefon: 606644101
Email: info@azimut8.eu

Možnosti stravování


Vybavení základny a její dostupnost

Výbava: Koupání Elektřina Teplá voda Pitná voda
Vzdálenost od obchodu: 1 km
Vzdálenost na vlak: 5 km
Vzdálenost na autobus: 1 km

Popis letního tábora

Základna ASGARD je obrovský zálesácký kanadský srub ležící v atraktivní lokalitě krásné jihočeské přírody.

Je umístěn zcela o samotě uprostřed lesů, luk a v těsném sousedství rozlehlého rybníka s velkým zalesněným ostrovem.

 V přízemí srubu je šatna, jídelna, salonek pro cca 20 osob, kompletně vybavená kuchyň a sklad potravin se sklípkem, sociální zařízení se sprchami s teplou vodou.

Ubytovací kapacitu tvoří 3 ložnice v podkroví srubu s kapacitou 56 osob formou turistické ubytovny (palandové postele – molitanové matrace bez lůžkovin, noční stolek).

Vytápění základny:  Poloautomatický kotel ústředního vytápění + krbová kamna v jídelně, kamna na dřevo i brikety v salonku a velká kuchyňská kamna. V případě velkých mrazů přídavná kamna Pohoda na PB.

GPS: 49°08′3.22″N 14°55′35.00″E

 Areál nabízí: řadu možností k celoročnímu sportovnímu vyžití  – běžky, bruslení a hokej na zamrzlém rybníce, nebo vyjížďky po rybníce pokud je rozmrzlý i široké spektrum doplňkových služeb: zápůjčky sportovního a herního vybavení.

V ceně je zahrnuto: vybavení kuchyně, palivo na vytápění, pitná voda, teplá voda, lůžka v ubytovně na palandách, předání a převzetí základny, elektřina.
V ceně není zahrnuto zapůjčení: – sportovního a herního vybavení (á 250,- Kč za den)        – vodáckého vybavení pro 20 až 50 osob (pramice, kanoe, pádla – od 500,- Kč za den )

 Stravování: je možno individuální ve velké vybavené kuchyni. Vaří se na velkých kamnech na dřevo a velkokuchyňské pánvi na PB, nebo vařiči na PB.  Lze objednat i vaření formou plné penze s cenou dle počtu jídel a náročnosti jídelníčku.

V okolí: restaurace v obci Roseč vzdálené cca 1 km od základny. J. Hradec – vzdálený 10 km

Vybavenost rekreačního objektu: Sociální zařízení (chlapci, dívky, vedoucí, kuchaři), sprchy s teplou vodou, nádobí (příbory, talíře, hrnky) pro všechny ubytované , Společenská místnost, rozlehlý rybník (22 Hektarů) se zalesněným ostrovem (1 Hektar) vhodný na hry a vodácké aktivity, těsné sousedství lesa.

 Zajímavosti v okolí: Červená Lhota, Zámek ve Stráži nad Nežárkou, zřícenina hradu Landštejn, řada památek v Třeboni a v J.Hradci (zde rovněž oblíbená turistická atrakce – úzkokolejná trať)

Další informace a on-line rezervace na našich webových stránkách www.azimut8.eu