Letní tábor - Rodičů s dětmi – OPERACE ORCHIDEJ – SURVIVAL 2022

Rodičů s dětmi – OPERACE ORCHIDEJ – SURVIVAL 2022
Základní informace
Místo konání: Základna ASGARD - Roseč u J. Hradce
Pořadatel: AZIMUT
Web pořadatele: www.azimut8.eu
Zaměření: Operace Orchidej
Popis činnosti: Kombinace únikové a survivalové hry
Informace o táboře
Cena za osobu: 3200,- Kč
Věk dítěte: 8 až 15 let
Termín tábora: 30.07.2022 - 06.08.2022
Kapacita tábora: 30 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Vladimír Kubát
Telefon: 606644101
Email: info@azimut8.eu

Popis letního tábora

Tábor rodičů s dětmi – OPERACE ORCHIDEJ – SURVIVAL 2022

Dobrodružná mise rodinných týmů v kombinaci únikové a survivalové akce,

kde úspěchu dosáhnou jen silní a stateční.

Jste rodina se staršími dětmi a už je pomalu nebaví dovolená na chatě, nebo u babičky? Vyrostli jste z Pohádkových táborů rodičů s dětmi? Nebo už děti nebaví běžné tábory?

Chtěli byste si vyzkoušet svoji šikovnost, kreativitu, fyzickou i psychickou odolnost? Chtěli byste poznat, zda má vaše rodina schopnost týmové spolupráce?

Pak je tábor „OPERACE ORCHIDEJ“ – zasazený do krásné přírody jihočeských lesů, skal a rybníků – ta pravá mise plná dobrodružství právě pro vás!

Zpráva agentury Azimut Press: „Z krádeží i loupeží a pašování květin a zvířat se stal velmi výnosný světový obchod.

Lovci rarit a chráněných druhů jsou zcela bezohlední. Rabují rezervace a ročně mizí nenávratně některé rostlinné druhy flóry i živočišné druhy fauny. 

Sběrači, honci i obchodníci jsou schopni jít za ziskem „přes mrtvoly.“

V džungli chráněného parku Boň-Třesko jsou rozličné chráněné druhy a různí obyvatelé těžko přístupných míst. Kdo z nich jsou ochránci a kdo zločinci? Kdo chrání, nebo kdo naopak krade přírodní bohatství této oblasti?

Správa parku nemá bohužel dostatečné prostředky k ochraně těchto přírodních zdrojů, a tak se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc.

Vzhledem k rozlehlosti nepřehlednosti terénu i místním „divokým“ podmínkám bylo rozhodnuto do oblasti vyslat několik nezávislých týmů.

Vaše rodinné komando se vydá na misi k odhalení zlodějů a pašeráků rostlin a zvířat a jejich záchraně. Jen ti nejsilnější projdou celou zemí a odhalí síť padouchů.

Jen těm nejlepším se podaří proniknout do osad drsných obyvatel a odhalit tajemství rezervace.

Hledají se dobrodružné rodinné týmy. Tým je složen ze 3 až 5 členů. V týmu vždy musí převažovat děti ve věku od 8 do 15 let a členem musí být minimálně jeden dospělý.

V základním týmu organizátorů budou také speciální experti a poradci, kteří budou schopni vám poskytnout odbornou radu, asistenci, nebo v případě akutní potřeby záchranu v nouzi.

TERMÍN: 30. července až 6. srpna. 2022 (sobota až sobota)

MÍSTO: Výcviková základna ASGARD – rybník Březina u obce Roseč, okres Jindřichův Hradec.

UBYTOVÁNÍ: Zpočátku v podsadových stanech, v průběhu mise pak i třeba ve volné přírodě.

VYBAVENÍ: Vlastní vybavení si vezmou účastníci dle seznamu – speciální vybavení bude bezplatně zapůjčeno na místě.

STRAVA: Účastníkům budou poskytnuty potraviny i tekutiny pro plnou penzi po celou dobu pobytu.

CENA: Pro účastníka do 10 let 3.200, – do 15 let 3.400, – Kč nad 18 let 3.800, – Kč

V ceně je zahrnuto stravování a pitný režim, ubytování, technický a odborný dozor, technické zabezpečení a režie.

PROGRAM:

Po úvodním seznámením s cílem mise a jeho jednotlivými fázemi, budou mít pak týmy za úkol v průběhu celého týdne v jednotlivých misích ochránit nebo zachránit na různých místech přírodní poklady rezervace. A současně sbírat indicie k odhalení padouchů. To bude většinou spojeno se splněním nějakého úkolu, nebo i překonání nějakých překážek. Část misí bude známa hned na počátku týdne a bude na rozhodnutí týmu kdy se je rozhodne plnit a bude se k nim možno vrátit opakovaně. Jiné mise budou vyhlašovány k okamžitému splnění.

Za některé výsledky, nebo výkony bude možno získat prémiové odměny, které bude možné následně v průběhu akce vyměnit za speciální vybavení, nebo si za ně „koupit“ čas.   Naše hra se zaměřuje na spolupráci hráčů v týmu, a to dokonce tím způsobem, že v některých případech nebude možné misi splnit, pokud se nezapojí všichni členové týmu. Z těchto důvodů také nemůže hrát pouze jeden člověk, ani dvojice.

Nechceme vás vylákat na drsnou survival akci ze které není úniku. Cílem je vás pobavit neotřelým způsobem, naučit vás něco nového pro pobyt v přírodě a o přírodě, ale také vás naučit i něco nového o vás samotných.

Tábor je vzdáleně podobný některým reality show, ale není vyřazovací a v případě zdravotních problémů, nedostatku sil, nebo nadšení je vždy možno přejít do odpočinkového prázdninového programu.

V celkovém pojetí této akce je snahou, aby nebylo výhodou, že jsem chlap se svaly jak Brno, nebo že jsem starší a zkušenější.  Výhodou by mělo být, že dokážeme být tým a kamarádi s dobrou náladou a optimismem.

Pro více informací nás případně kontaktujte na emailu info@azimut8.eu nebo na telefonním čísle 606 644 101. Těšíme se na Vaši účast a doufáme, že si pro svůj letní rodinný teambuilding zvolíte právě tento náš tábor.