Letní tábor - LDT PÁVEK – (Spolek Medvědí šlápoty – Tábor)

LDT PÁVEK - (Spolek Medvědí šlápoty - Tábor)
Základní informace
Místo konání: Pávek - Novosedly nad Nežárkou
Pořadatel: Spolek Medvědí Šlápoty -Tábor
Web pořadatele: https://www.sms-tabor.cz https://www.facebook.com/sms.tabor
Zaměření: Pávkovická Lhota
Popis činnosti: Hry v rámci celotáborovky i mimo ní, výlet na kánoích, střelba ze vzduchovek, výlet do aquaparku, sportovní vyžití, noční hry, poznávání přírody, tábornické dovednosti..
Informace o táboře
Cena za osobu: 3200,- Kč
Věk dítěte: 6 až 15 let
Termín tábora: 30.07.2016 - 12.08.2016
Kapacita tábora: 45 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Radko Mikulenka
Telefon: 775263697
Email: sms.tabor@gmail.com

Popis letního tábora

Ahoj holky a kluci!

Léto 2016 se kvapem blíží a s ním i Pávek 2016! Pokud máte rádi zábavu a nebojíte se dobrodružství, tak jste srdečně zváni.

Letos strávíme 14 dní v malebném městečku Pávkovická Lhota, které svou krásou a věhlasem přitahuje již po staletí mnoho výrazných osobností – umělců, vynálezců, vojevůdců, vědců… Není tajemstvím, že celé dějiny lidstva jsou protkané historií tohoto městečka. Toto město tvořilo dějiny a je dost možné, že i třeba díky Tobě v tom bude nadále pokračovat.

Bude to prímový, nudit se nebudem, protože na nudu nezbyde čas. Zahrajem si spoustu her, zapějeme super písničky, pojedeme se vykoupat do aquaparku, určitě stihnem zapálit pár táboráků, budeme objevovat přírodu kolem nás a poznáme nové kamarády.

Tábor se nachází v CHKO Třeboňsko u řeky Nežárky, v blízkosti (+/- 5km) je vesnice Novosedly nad Nežárkou nebo zámek Jemčina.

Spíme ve stanech s podsadou, každý den máme pětkrát denně něco dobrého k jídlu (snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře) a pít můžeme celý den v připravených brutarech. Umývárku taky máme, nebo se můžem umýt v řece. Kolem nás jsou jenom louky a lesy, takže budem dýchat spoustu zdravého vzduchu. Starat se o nás budou vyškolení pracovníci, kteří jsou držiteli rekvalifikačních kurzů akreditovaných MŠMT. Kdybys měl ty, nebo mamka s taťkou nějaké dotazy, neváhej nás kontaktovat na našich stránkách a my ti rádi odpovíme.

A kdyby se ti u nás zalíbilo, budeme jenom rádi, když s námi pojedeš na tábor, nebo třeba jen na víkendovku, aby sis vyzkoušel, jaké to bude v létě.

Tak zátím zdarec, tvůj Spolek Medvědí šlápoty!

P.S.: Najdeš nás i facebooku:

https://www.facebook.com/sms.tabor