Letní tábor - Jazykový tábor Zálesí

Letní tábor - Jazykový tábor Zálesí
Základní informace
Místo konání: Mladé Bříště u Humpolce
Pořadatel: M-tes
Web pořadatele: www.m-tes.cz/
Popis činnosti: turistika, hry, výuka angličtiny
Informace o táboře
Cena za osobu: 3400,- Kč
Věk dítěte: 7 až 15 let
Termín tábora: 08.07.2017 - 15.07.2017

Kontaktní údaje

Jméno: Lenka Balážová
Telefon: 603514734
Email: info@m-tes.cz

Popis letního tábora

Mezinárodní tábor Zálesí patří mnoha svými parametry k nejlepším v České republice. Tábor je umístěn poblíž obce Mladé Bříště u Humpolce v krásném ekologicky čistém prostředí Českomoravské vrchoviny. V areálu tábora je velký bazén s travnatou pláží. Je zde fotbalové, softbalové a volejbalové hřiště, otevřená hala na stolní tenis, diskotéky nebo hry, klubovna pro hry, terasa s krbem, jídelna, terasa a další zázemí. Okolí nabízí velké množství tras pro turistiku. Ubytování je ve čtyřlůžkových chatkách, pro malé děti je ve zděném objektu.
Na táboře probíhá výuka angličtiny. Jazykový tábor je velmi oblíbený – spojuje výuku cizího jazyka s atraktivním táborovým programem. Na táboře mají více jak patnáctileté zkušenosti s výukou jazyků.
Lektoři jsou zahraniční i čeští aprobovaní učitelé. Děti mají možnost seznámit se s autentickou angličtinou včetně vynikající možnosti nenásilné konverzace i mimo výuku a v rámci programu. Děti budou výrazně motivovány spolu komunikovat anglicky. Výuka je intenzivní, avšak nenásilnou a hravou formou a je vhodně zakomponovaná do programu.