Letní tábor - Indiana Jones a tajemství kakaových bobů

Indiana Jones a tajemství kakaových bobů
Základní informace
Místo konání: Statek Výštice
Pořadatel: Země-nezemě, z.s.
Web pořadatele: www.zeme-nezeme.cz
Popis činnosti: Legendární dobrodružný tábor
Informace o táboře
Cena za osobu: 4950,- Kč
Věk dítěte: 13 až 15 let
Termín tábora: 02.08.2020 - 09.08.2020
Kapacita tábora: 28 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Iva Pudichová
Telefon: 775963325
Email: pudiska@volny.cz

Popis letního tábora

Čokoláda. Nejoblíbenější jídlo snad každého z nás. Dokáže  potěšit, rozveselit,  vykouzlit úsměv na tváři a má mnoho podob. Hořká, mléčná, s oříšky, s chilli, je součástí  dortů i perníků.  Ale i tak všudypřítomná věc, jakou čokoláda je, v sobě skrývá mnohá tajemství! Kde se vzala? Odkud pochází? Jak se vyrábí?

K čemu všemu je dobrá? A další a další záhady…
Další výzkumná výprava Indiana Jonese povede za tajemstvím čokolády a kakaových bobů.  Ale ani toto dobrodružství nebude na první pohled  tak sladké, jak se zdá! Záhady, zápletky i nebezpečí  číhají na každém kroku a kdo ví, co se Indymu  a jeho druhům přihodí tentokrát! Do jakých koutů naší Země  pátrání  výzkumnou výpravu zavede a zda  odhalí všechna  skrytá tajemství?

Pojďte se přidat k Indymu a zažijte nové obzory, přátelství, výzvy i překračování vlastních hranice a svého pohodlí!

Indyho výprava není již klasickým letním táborem. Je přechodem z táborových dětských střevíčků do další teenegerovské etapy. Zážitky jsou přetaveny ve zkušenosti, které si „děti“ přinášejí do svého běžného světa.

Účastnický poplatek 4.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček, stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava je vlastní nebo organizovaná linkovým autobusem (cenu jízdenky hradí účastník individuálně). Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.950,- Kč)