Letní tábor - Detektivní

Detektivní
Základní informace
Místo konání: Baby club Šikulka, České Budějovice
Pořadatel: Baby club Šikulka, z.s.
Web pořadatele: www.sikulka.com
Zaměření:
Popis činnosti: Detektivní Staneme se součástí vyšetřovacího týmu, který musí do pátku přijít na kloub zapeklitému případu. Na základě postupně nalézaných důkazů, se mnohdy dostaneme do slepé uličky, abychom nakonec dospěli k překvapivému rozuzlení. Pachatelem totiž tentokrát nebyl zahradník ani knihovník, nýbrž.....ale to uvidíte sami! Pomáhat nám navíc budou i nadpřirozené síly!K táboru samozřejmě patří koupání v našem krytém bazénu, dovádění na zahradě nebo v třípatrové herně, dva celodenní výlety a relaxace v solno-jodové jeskyni.
Informace o táboře
Cena za osobu: 1950,- Kč
Věk dítěte: 4 až 12 let
Termín tábora: 07.08.2017 - 11.08.2017
Kapacita tábora: 60 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Silvie Bláhová
Telefon: 387312000
Email: marketing@sikulka.com

Popis letního tábora

 

Detektivní

 

Staneme se součástí vyšetřovacího týmu, který musí do pátku přijít na kloub zapeklitému případu. Na základě postupně nalézaných důkazů, se mnohdy dostaneme do slepé uličky, abychom nakonec dospěli k překvapivému rozuzlení. Pachatelem totiž tentokrát nebyl zahradník ani knihovník, nýbrž…..ale to uvidíte sami! Pomáhat nám navíc budou i nadpřirozené síly!

K táboru samozřejmě patří koupání v našem krytém bazénu, dovádění na zahradě nebo v třípatrové herně, dva celodenní výlety a relaxace v solno-jodové jeskyni.