Letní tábor - Cesta kolem světa za 14 dní aneb po stopách Philease Fogga

Cesta kolem světa za 14 dní aneb po stopách Philease Fogga
Základní informace
Místo konání: Zlatá Koruna 94, Zlatá Koruna
Pořadatel: Bezva prázdniny, z.s.
Web pořadatele: www.bezvaprazdniny.cz
Zaměření: Cesta kolem světa za 14 dní aneb po stopách Philease Fogga
Popis činnosti: hry, sport, voda
Informace o táboře
Cena za osobu: 4000,- Kč
Věk dítěte: 8 až 15 let
Termín tábora: 30.07.2017 - 12.08.2017
Kapacita tábora: 32 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Vladimír Rintintin Petráš
Telefon: 603109949
Email: info@bezvaprazdniny.cz

Popis letního tábora

Tábor bude probíhat od neděle 30. 7. 2017 do soboty 12. 8. 2017 na základně Zlatá Koruna. Příjezd účastníků je mezi 14:00 a 16:00 hodinou, ukončen bude v sobotu v 11 hodin.

Prověřená skautská základna má k dispozici čtyřlůžkové pokojíky, společenskou místnost (jídelnu), teplé sprchy, samozřejmě toalety, možnost topení zplynovacím kotlem na dřevo a hned u základny je koupání. Prostě luxus! Na výpravách budeme spát pod plachtou mimo tábořiště. Na základně však nejsou v pokojích dostupné zásuvky na 230 V. Z tohoto důvodu není možné dobíjení elektrických zařízení (mobilní telefon, mp3,…). Proto žádáme rodiče, aby tato zařízení dětem na tábor nedávali. Kontakt rodiče s dítětem upřednostňujeme formou dopisů, případně je možný na telefonním čísle, které obdržíte při nástupu na tábor.

 

O plná bříška se postará tým našich osvědčených táborových kuchařů – Spiderman a Danča. Kvalitní, čerstvé a chutné jídlo je podáváno pětkrát denně (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře). Nebudou chybět ani domácí buchty a koláče. Během celého dne je k dispozici pití. Každý den bude zabezpečeno minimálně jedno teplé jídlo a to i v případě výpravy mimo tábořiště.

Rozhodnutím valné hromady je z důvodu zachování pohodové atmosféry počet účastníků omezen na třicet dva. Přihlášení probíhá vyplněním elektronické přihlášky na našich stránkách.