Letní tábor - Časolet Petra Pana

Časolet Petra Pana
Základní informace
Místo konání: Statek Výštice
Pořadatel: Země nezemě o.s.
Web pořadatele: www.zeme-nezeme.cz
Zaměření: Cestování v čase
Popis činnosti: Zážitkový tábor zaměřený na spolupráci dětí se svými babičkami, dědečky nebo eventuálně rodiči.
Informace o táboře
Cena za osobu: 3900,- Kč
Věk dítěte: 5 až 10 let
Termín tábora: 23.08.2014 - 29.08.2014
Kapacita tábora: 36 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Mgr. Iva Pudichová
Telefon: 775963325
Email: pudiska@volny.cz

Popis letního tábora

Pro koho je týden v Zemi Nezemi určen?

Pro děti ve věku 5 – 10 let a jejich babičky a dědečky. V případě zájmu se s námi mohou do Země Nezemě po dohodě vypravit i rodiče. Rádi bychom, aby celková skladba účastníků byla v poměru 1 dítě – 1 dospělý. Jiný věk dětí je možný po předcházející domluvě. Maximální počet účastníků akce je 36 – 40.

Budeme si společně hrát a tvořit, setkáme se s Petrem Panem, vílou Zvoněnkou i pirátským kapitánem Hákem. V Zemi Nezemi je možné úplně všechno, a tak se budeme pohybovat na zemi, ve vodě i ve vzduchu a podíváme se do časů minulých. Budeme se starat také o zvířata, která v  Nezemi žijí – kočky, psy, kozy, králíky a koně. Vyzkoušíte si, jaké to je podojit kozu a svést se na koňském hřbetě. A nikdo se nemusí obávat, že by něco nezvládl – díky lehkým myšlenkám zvládnete vše, co budete chtít a potřebovat. Stačí se jen rozhodnout a vypravit se za společným dobrodružstvím.

Společně si vyzkoušíte věci, které se doma ani ve škole nebo školce dělat nedají. Děti překvapí tím, co vše jsou schopny zvládnout. Babičky a dědečci mohou ukázat dětem, co všechno umí a vzájemně si předat zkušenosti a moudra. Výprava do Země Nezemě  je možností prožít společně se svými dětmi vzácný čas a také spoustu legrace. Ale třeba se nechat od svých dětí také v něčem překonat a něčemu se od nich naučit.

Cena pro dítě je 3.600,- a pro dospělého 4.700,- Kč