Letní tábor - Bradavice

Bradavice
Základní informace
Místo konání: Statek Výštice
Pořadatel: Země-nezemě, z.s.
Web pořadatele: www.zeme-nezeme.cz
Popis činnosti: Bradavická škola čar a kouzel po dvou letech otevírá své brány
Informace o táboře
Cena za osobu: 4950,- Kč
Věk dítěte: 8 až 14 let
Termín tábora: 26.07.2020 - 02.08.2020
Kapacita tábora: 48 dětí

Kontaktní údaje

Jméno: Iva Pudichová
Telefon: 775963325
Email: pudiska@volny.cz

Popis letního tábora

Bradavická škola čar a kouzel opět otevírá brány novým studentům a studentkám. Ke studiu vás zve nový ředitel školy, profesor Kratiknot a představí vám zcela obměněný profesorský sbor. Máš právě ty odvahu naučit se kouzelnickému řemeslu? Do které ze čtyř kolejí tě zařadí moudrý klobouk? V Bradavicích tě čekají hodiny kouzlení, lektvarů nebo péče o kouzelné tvory. Také se naučíš obraně proti černé magii a můžeš se těšit třeba i na školní turnaj ve famfrpálu. Nejdříve si však musí každého kouzelníka a čarodějku najít ta správná hůlka.

Nikolas Flamel byl středověký alchymista, který jako jediný dokázal vyrobit kámen mudrců – předmět, který dokáže proměnit kovy ve zlato a dá se z něj vytvořit elixír života, se kterým lze dokonce dosáhnout i nesmrtelnosti. Kde se ale kámen nachází teď? V kouzelnickém světě se proslýchá, že byl kámen zničen, v Bradavicích ale víme, že jej Nikolas svěřil svému příteli, Albusi Brumbálovi. Kde se ale v tuto chvíli kámen nachází, ví pouze on…

Účastnický poplatek 4.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček – stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava na akci je individuální nebo dle domluvy. Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.950,- Kč).